Klinger Miloslav (Hrubá Horka 1922 - 1999 Železný Brod)
Půlměsíc, sklo granátové barvy, tavené ve formě, broušené a leštěné, sign. a dat. Klinger 86, výška 22 cm (Zí)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |